
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 32 |
| Packaging | Reel |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Contact Plating | Gold, Silver |
| Interface | CAN, LIN |
| Operating Supply Voltage | 4.5 V to 28 V |
| Max Supply Voltage | 28 V |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Operating Supply Current | 77 µA |
| Schedule B | 8542390000 |
Stock: 547
Distributors
pcbx
Unit Price$2.54880
Ext.Price$2.54880
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.54880 | $2.54880 |
| 10 | $2.42150 | $24.21500 |
| 25 | $2.37754 | $59.43850 |
| 50 | $2.33438 | $116.71900 |
| 100 | $2.29201 | $229.20100 |
| 300 | $2.27429 | $682.28700 |
| 500 | $2.25671 | $1128.35500 |
| 1000 | $2.23992 | $2239.92000 |
